Lulu Wang zet Nederland en Belgie in het zonnetje via haar columns in invloedrijke Chinese tijdschriften en via haar bekender wordende Wechatplatform : interviews met Drs. Ilias Halbgewachs ‘Nederland als trendzetter voor de wereld, 10 redenen (1)’

>>> >> 荷兰的“平等”细节(给露露老师)荷兰的“平等”细节(给露露老师) (1)

Zie het artikel

image1image2)

Sinds 2013 is Lulu Wang columnist van het prestieuse tijdschrift Shijie Zhishi (World Affairs) en van het bekende blad Shijie Bolan (World View)

Sinds 2014 heeft ze ook haar eigen Wechatplatform opgezet, genaamd “小猫儿苏黎” (Poejse Mauw Suri).

Via zowel de papieren media als de new media schrijft Lulu over het mooie (en soms ook het minder mooie) van Nederland en Belgie.

Sinds vorige maand schrijft ze een nieuwe serie artikelen voor bovengenoemde beide media, met als thema

Nederland is weliswaar klein maar dapper – Zij loopt reeds 450 jaar de wereld voor op wel tien verschillende gebieden

De artikelen zijn gebaseerd op een serie interviews met de Nederlandse historicus Drs. Ilias Halbgewachs

De artikelen achter >>> >> hierboven zijn een van de serie, gepubliceerd in Shijie Bolan (World View), april 2016. Dit artikel heeft in een mum van tijd veel reacties van haar Chinese lezers gekregen. Chinezen zijn onder de indruk van onze minister-president Rutte die nota bene naar (en uiteraard ook van )zijn werk fietst en die elke donderdag lesgeeft op een middelbare school. Ze vinden het ook bewonderingswaardig dat onze koning naar een museum gaat zonder dat het musuem het publiek dat uit het gewone volk bestaat, wegjaagt.

Hetzelfde artikel en nog meer zijn ook te lezen op Lulu’s bekender wordende Chinese Wechatplatform, met vaak een indrukwekkend aantal views door Chinezen, zie >>> >> Rutte fietst naar zijn werk en de Nederlandse koning staat in de rij om zijn jas aan de garderobe van een museum af te geven ” en Heel Nederland, hoe welvarend ook, fietst, slecht voor de smog en goed voor de longen>>> >>

屏幕快照 2013-04-11 10.01.46 PM

Koop of downloadboeken van Lulu Wang vanaf 3,99 euro >>> >>